Komentowana treść: Listopadowe spotkanie GGUA
[#1] Re: Listopadowe spotkanie GGUA
Bielsko stawi sić wyjątkowo licznie :D
[#2] Re: Listopadowe spotkanie GGUA
O jak fajnie, a ja mam pytanie, czy na spotkaniu będzie AmigaONE z najnowszą wersją AmigaOS4 ?? i czy będzie możliwość jakiegoś przetestowania , działającego USB i innych "ficzerów" :)
[#3] Re: Listopadowe spotkanie GGUA

@pekdar, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Serdecznie zapraszamy. Nareszcie bedzie okazja spotkac sie "na zywo". Przypuszczam iz wpadniecie razem z Szamanem, jesli nie to z dworca PKP kierujcie sie caly czas prosto, az dojdziecie do Rynku. Kawarenka miesci sie nad "Telepizza".



[#4] Re: Listopadowe spotkanie GGUA

@Olo, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2

Widze, że lubisz zadawać tak niewygodne pytania GGUA, jak ja Jacy
(kiedy ten MOS 1.5 dla useow? :))
[#5] Re: Listopadowe spotkanie GGUA

@Kaczus, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Niestety obie strony są jednakowo dobre w olewaniu takich pytań. ;)
[#6] Re: Listopadowe spotkanie GGUA
Olka interesuje tylko nowa Amiga dzialajaca na poziomie normalnego PC, ma wiec problem, bo ani jedna ani druga propozycja tego nie spelnia i szybko nie spelni.
[#7] Re: Listopadowe spotkanie GGUA

@SZAMAN, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Mysle, ze ZaP pojawi sie ze swoja A1 i OS4 uaktualnionym o to co udostepnil Hyperion w ostatnim update dla zwyklych uzytkownikow (Picasso96PPC, MUI_PPC etc.) + OS4Depot.

[#8] Re: Listopadowe spotkanie GGUA

@SZAMAN, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6




Mnie interesuje najnowsza wersja AmigaOS4, tyle się o niej mówi, tyle było achów i ochów ze chciałbym to zobaczyć ;)).

Dla mnie normalnie działający pece pozwala na pare "drobnostek":

- mp3, Divx (to chyba mozna na Amidze ONE odpalić? )

- sprawnie i szybko działający sprzęt ( wszystkie te zbędne "bajery" jak UDMA, bezbłędna praca sieciówki, i..takie tam mało ważne głupoty ;) )

- baardzo ważne dla mnie jest przenoszenie danych( mniejsze ilości przenosze na PenDrivie USB 1.1, a większe na DVD-RW i dlatego chciałbym zobaczyć wreszcie te mityczne sterowniki do masstorage)

- komunikacja z kolegami przez GG, IRC..i takie tam różne .



Jeżeli te wymagania są zbyt wielkie dla AmigiONE ..to ja nie wiem co można na niej jeszcze robić , bo to są rzeczy które ja robie codziennie na pece ;) .
[#9] Re: Listopadowe spotkanie GGUA

@Amig_OS, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3




Owszem przyjedziemy razem z Szymkiem :)

Tylko nie wyobrażajcie sobie że to jakiś tłum bćdzie ;)
[#10] Re: Listopadowe spotkanie GGUA

@Olo, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Jezeli za jakis czas przyjade do Twojego domu z taka Amiga i pokaze Ci ze to wszystko dziala pod kontrola AmigaOS4, czy jestes wtedy wstanie dokonac zakupu? He?
[#11] Re: Listopadowe spotkanie GGUA

@SZAMAN, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10




Jeżeli taka amiga nie będzie kosztowała 4000 za samą płyte , będzie sprawna ( brak fajnych dodatkowych bonusów w stylu niesprawnego DMA czy dbającej o nasz słuch wiecznie milczącej karcie muzycznej;) ), będzie trzymała standardy (zero sdramów i innych rewelacji technologicznych ;) ), a OS4 będzie rozpoznawał sprzęt dostępny w sklepie komputerowym "za rogiem", to czemu nie, można zastanowić się nad zakupem :D .
[#12] Re: Listopadowe spotkanie GGUA

@Olo, post #11

W odpowiedzi na komentarz #11


A dlaczego nie kupisz Pegasosa? Olek, przyznaj sie, ze Cie to wszystko juz tak naprawde nie obchodzi! Zagladasz na amigowe portale z przyzwyczajenia i piszesz glupie komentarze, aby sie posmiac pozniej z tych ktorych Amiga/Pegasos jeszcze bawi, z tych ktorzy wierza w to co robia? Udowodnij, ze sie myle! Stac Cie na to jeszcze
[#13] Re: Listopadowe spotkanie GGUA

@SZAMAN, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


Myśle ze jutro bezie okazja o tym porozmawiac.... poogladamy i bedzie mozna porownac cosie zmienilo od oststniego spotkania... :) prawda?
[#14] Re: Listopadowe spotkanie GGUA

@SZAMAN, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12




A dlaczego nie kupisz Pegasosa?



Pegasosa kupie ale narazie mam ważniejsze wydatki i niestety kupno nowego koputera znajduje się na ostatnim miejscu na liście moich wydatków.



Olek, przyznaj sie, ze Cie to wszystko juz tak naprawde nie obchodzi!



Częściowo masz racje, na dzień dzisiejszy AmigaONE mnie nie interesuje ze względu na zaporową cene jak dla mnie i błędy sprzętowe, natomiast OS4 mnie interesuje, i jestem ciekaw co zostało w tym systemie poprawione.



Zagladasz na amigowe portale z przyzwyczajenia i piszesz glupie komentarze, aby sie posmiac pozniej z tych ktorych Amiga/Pegasos jeszcze bawi, z tych ktorzy wierza w to co robia? Udowodnij, ze sie myle! Stac Cie na to jeszcze



Hmmm....czyje się jakbym siedział u jekiegoś psychoanalityka , zaglądam na amiprtale bo czuje się amigowcem, interesuje mnie rozwój systemów amigowych ( MOS i OS4 ) jak i rozwój sprzętu. Jedyne co mi się nie podoba, to fanatyczne wręcz zachowanie niektórych osób związanych z OS4.

Póki co żyjemy w kraju gdzie każdy może wyrazić swoją opinie, na tym polega wolność słowa, nie podoba mi się AmigaONE i mam prawo to powiedzie. Gdzie mam to napisać?, na forum zbieraczy znaczków, czy w lokalnym kółku gospodyń domowych?. Od tego są chyba portale amigowe? :D
[#15] Re: Listopadowe spotkanie GGUA

@Olo, post #14

W odpowiedzi na komentarz #14


No to my juz sobie wyjasnilismy na GG co mielismy do wyjasnienia, po co zasmiecac amigowe portale. :) Olo czekam na Twojego Pegaza! Ja i tak AmigeOne wole! :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem